طراحی سایت گلزاروب همراه با پشتیبانی مادام العمر

ویژگی های اصلی پشتیبانی طراحی سایت | پشتیبانی دائم طراحی سایت

شاید شما هم در تبلیغات بعضی شرکت‌های برنامه نویسی، عبارت‌هایی مثل پشتیبانی طراحی سایت و… را دیده و بی تفاوت نسبت به آن عبور کرده باشید. اما زمانی متوجه اهمیت موضوع پشتیبانی طراحی سایت خواهید شد که بخواهید برای اولین بار آن را مدیریت کرده و با سؤالات مختلف روبرو شوید.

البته شرکت های طراحی سایت وظیفه دارند بعد از تحویل پروژه، آموزش‌های لازم برای مدیریت سایت را به کارفرما بدهند که متاسفانه بعضی از آنها برای این خدمات هم اقدام به دریافت هزینه می‌کنند. (آموزش‌های مدیریت سایت در شرکت طراحی سایت گلزاروب به صورت رایگان به مشتریان ارائه می‌شود.)

اما وظیفه پشتیبان طراحی سایت صرفا به آموزش های کوتاه این‌چنینی محدود نمی‌شود. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با موضوع خدمات پشتیبانی طراحی سایت آشنا کرده، ویژگی‌های آن را بیان کنیم و اهمیتش در موفقیت کسب و کارتان را توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

پشتیبانی طراحی سایت چه ویژگی هایی دارد؟

در خدماتی که به اسم پشتیبانی سایت یا طراحی سایت به کاربران ارائه می‌شود، افراد متخصص دائما سعی در نگهداری اطلاعات و رفع مشکلات سایت “نسبت به نیاز کارفرما” هستند. اما چه مشکلاتی ممکن است برای مدیر وب سایت در حین مدیریت آن اتفاق بیافتد؟ در ادامه مشکلات رایج و علاوه بر آن ویژگی های اصلی خدمات پشتیبانی سایت را برای شما بیان می‌کنیم:

پشتیبانی حرفه ای طراحی سایت گلزاروب
پشتیبانی حرفه ای طراحی سایت

1- رفع مشکلات تخصصی به دست پشتیبان طراحی سایت

یک سایت از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که هر کدام از آنها مربوط به یک دنیای تخصصی است. به عنوان مثال فضای ‌هاستینگ و نگهداری اطلاعات سایت مربوط به متخصصان شبکه، شکل ظاهری مربوط به front end و فعالیت‌های اصلی سایت نیز به برنامه نویسان back end مربوط است.

در همه سایت‌ها، مشکلاتی مثل قطعی سرور، مشکلات برنامه نویسی کوچک و بزرگ و… وجود دارد و این موضوع باعث ایجاد اختلال در فرآیند عملکرد آن می‌شود. حل کردن هر کدام از این مشکلات هم نیاز به وجود یک متخصص مربوط به حوزه آن را دارد؛ در حالی که یک پشتیبان با شناخت رایج‌ترین مشکلات سایت‌ و تخصص نسبی در هر کدام از فنون بالا شما را از کمک بقیه متخصصان بی‌نیاز می‌کند.

در این زمان‌ها نبودن پشتیبان طراحی سایت در کنار مدیریت، می‌تواند باعث ایجاد ضررهای مالی، برندسازی منفی و … شود. ولی دقت کنید که کار به همینجا ختم نمیشود!

موضوع بعدی در این زمان، دائمی بودن معضلات تخصصی سایت است. این یعنی شاید شما در سال، بین یک یا چند بار دچار قطعی سرور، مشکل برقرار ارتباط با ssl و… شوید و همین اشکالات باعث ایجاد نارضایتی زیادی برای مدیران می‌شود.

شرکت طراحی سایت گلزاروب سعی کرده تمامی تلاشش را برای رفع این مشکل همیشگی مشتریان انجام دهد و در نهایت، با ارائه خدمات مادام العمر پشتیبانی طراحی سایت، موفق شده تا امروز رضایت مخاطبان قبلی و مشتریان جدیدش را به دست بیاورد.

2- آموزش کار با پنل مدیریت

کار با پنل مدیریت سایت برای افرادی که بار اول آن را مشاهده می‌کنند، شاید کمی سخت و حتی ترسناک باشد. منوهای مدیریت سایت که هرکدام با اسامی مختلفی شناخته شده و دارای زیردسته‌های فراوانی هستند می‌توانند باعث سردرگمی یک فرد ناآشنا با این فضا شوند. دقیقا در این زمان است که نیاز به پشتیبانی طراحی سایت و آموزش‌های لازم احساس می‌شود.

گلزاروب ارائه دهنده خدمات پشتیبانی طراحی سایت حرفه ای
پشتیبان های حرفه ای طراحی سایت

یک پشتیبان کاربلد، می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان باعث کاهش ترس کارفرما از مدیریت سایت شده و سپس به راحتی آموزش‌های لازم را در اختیار او قرار دهد.

3- رفع مشکلات ناشی از دستکاری در پشتیبانی طراحی سایت

زمانی که قرار است برای اولین بار با پنل مدیریت سایت کار کنید، شاید کمی در منوهای مختلف آن سرک بکشید و حتی گاها در تنظیمات سایت تغییر ایجاد کنید. این تنظیمات ممکن است ظاهر سایت و دیگر فرآیندهای آن را با مشکل روبرو کند که در این حالت، بازگردانی آن به شکل اول کار سختی است.

بنابراین در شرایط گفته شده هم بار دیگر مدیر سایت نیاز به پشتیبانی طراحی سایت پیدا می‌کند. در چنین حالتی پشتیبان وظیفه دارد با بررسی تغییرات ایجاد شده، سریعا برای برگرداندن سایت به شکل اولیه اقدام کند.

4- جلوگیری از مشکلات امنیتی در پشتیبانی طراحی سایت

یک جمله معروف همیشه میان هکرها و البته متخصصان امنیت وجود دارد: ((هیچ سایتی 100 درصد امن نیست!)) با توجه به اینکه هکرها دائما در حال افزایش دانش و بررسی راهکارهای مختلف جهت هک کردن سایت‌ها هستند، هر وب سایتی نیاز به یک متخصص امنیت یا پشتیبان سایت دارد که بتواند آنها را در مقابل حملات هکری محافظت کند.

پشتیبانی طراحی سایت مادام العمر طراحی سایت
پشتیبانی طراحی سایت

همانطور که گفتیم هیچ سایتی امن نیست اما در صورت هوشیار بودن، می‌توان همه سایت‌ها را در برابر حملات هکری محافظت کرده و آنها را ناکام گذاشت. بار دیگر در این بخش هم اهمیت پشتیبانی احساس میشود که البته با توجه به دائمی بودن خطرات امنیتی، مطمئنا پشتیبانی دائم العمر طراحی سایت در شرکت گلزاروب به شما کمک بیشتری می‌کند.

5- رفع مشکلات سئو

وب سایتی که از یک شرکت طراحی سایت تحویل می‌گیرید، مثل یک فروشگاه کوچک در کوچه‌ پس‌کوچه‌های شهری دور افتاده است. برای اینکه بتوانید این فروشگاه را در مقابل دید مخاطبان چند صد هزار نفری شلوغ‎ترین نقطه شهر قرار دهید، نیاز به سئو کردن سایت دارید. با سئو سایت می‌توانید روی کلمات کلیدی مختلف مربوط به کسب و کارتان، در صدر نتایج موتور جستجو و در مقابل دید مخاطبان هدفتان باشید.

سئو از 200 فاکتور مختلف تشکیل شده که پیاده سازی آنها وظیفه یک سئوکار است. البته در حالت عادی و در صورت وجود نداشتن یک سئوکار کنار دست مدیر سایت هم می‌توان تا حدود مناسبی سایت را بهینه و سئو کرد. اما با توجه به تخصصی بودن این علم، ممکن است بعضی از مدیران به صورت ناخواسته فعالیت‌هایی انجام بدهند که باعث کاهش رتبه سایت و حتی ضررهای جبران ناپذیرتری شود.

بنابراین پشتیبانی طراحی سایت باید دائما روی فعالیت‌های شما نظارت و در صورت مشاهده عمل اشتباه، بعد از توضیحات لازم مشکل را رفع کند.

در نهایت خدمات پشتیبانی طراحی سایت می‌تواند فعالیت‌های دیگری مثل تولید محتوا، بروزرسانی سایت و… را هم در برگیرد که نسبت به نیاز مدیر سایت تعیین می‌شود.

و کلام آخر

با توجه به اینکه دنیای کسب و کار در حال حرکت به سوی فضای آنلاین است، آمار متقاضیان طراحی سایت هر روز نسبت به روز قبل بیشتری می‌شود. این بازار شلوغ باعث شده بعضی از شرکت های طراحی سایت به جای تمرکز روی ارائه خدمات با کیفیت، صرفا به فروش فکر کرده و پشتیبانی مناسبی به مخاطبان خودشان ارائه نکنند. دقیقا همین رفتار نامناسب باورهای بدی در مورد تمامی شرکت‌های فعال در این حوزه به وجود آورده است.

شرکت طراحی سایت گلزاروب سعی کرده با نگاهی جدید و مشتری مدارانه و با ارائه خدمات دائمی پشتیبانی طراحی سایت، دیدگاه مخاطبان نسبت به مجموعه‌های سازنده سایت را تغییر دهد.

تماس با گلزاروب برای خدمات پشتیبانی طراحی سایت
تماس با گلزاروب برای خدمات پشتیبانی طراحی سایت

در صورتی که نیاز به طراحی سایت یا حتی مشاوره رایگان داشتید، با شماره‌های پایین تماس بگیرید.

شماره تماس شرکت گلزاروب: 09109212500

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =