طراحی سایت شرکت دانش بنیان توسط شرکت طراحی سایت گلزاروب

طراحی سایت شرکتی برای شرکت های دانش بنیان

حدودا 10 سال است که قسمت اعظمی از خبرهای خوش اقتصادی و موفقیت‌های مالی در کشور، به شرکت های دانش بنیان اختصاص یافته. این شرکت‌ها که اغلب به دست مدیران جوان پایه گذاری می‌شوند، با ارائه ایده‌ها، خدمات یا تولید محصولات منحصر‌به‌فرد توانسته‌اند در این چند سال علاوه بر به دست آوردن موفقیت‌های بزرگ، نظر سرمایه گذاران هوشمند کشور را هم به خودشان جلب کنند. طراحی سایت شرکت دانش بنیان اگر به صورت حرفه ای انجام شود، بسیار می تواند در موفقیت این نوع شرکت ها نقش سازنده ایفا کند.

مدیران این شرکت‌ها برای اینکه بتوانند ایده خود را به چشم سرمایه گذاران داخلی و حتی خارجی برسانند، از راهکارهای مختلفی استفاده می‌کنند. از تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی تا شرکت در برنامه‌های تلویزیونی و… . در این میان، یکی از بهترین ایده‌ها که توانسته بازخورد مناسبی هم برای آنها داشته باشد، راه اندازی یک سایت و ارائه مدارک، تصاویر، ویدیو و دیگر جزئیات ایده، محصول یا خدمات در آن است.

با توجه به اینکه شرکت طراحی سایت گلزاروب تخفیف‌های فوق العاده‌ای جهت خدمات طراحی سایت شرکت دانش بنیان و همین طور خدمات دیگری مثل سئو و دیجیتال مارکتینگ‌ در نظر گرفته، در این مقاله قصد داریم شما را با اهمیت داشتن یک وب سایت برای شرکت‌های نوپا و نقش آن در موفقیت‌شان آشنا کنیم.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای گلزاروب برای شرکت دانش بنیان
همکاری در مجموعه های دانش بنیان

اهمیت طراحی سایت شرکت دانش بنیان

شرکت های دانش بنیان، در ابتدا با کمترین سرمایه و با همکاری یک تیم کوچک شروع به کار و ارائه ایده یا محصول خود می‌کنند. بعد از آن و در صورت موفق دیدن شدن ایده‌شان، توسط سرمایه گذاران حمایت شده و شروع به رشد می‌کنند.

چه زمانی که قرار است ایده این شرکت‌ها به مقابل دید سرمایه گذار برسد و چه وقتی خریداران قصد مشاهده آن را داشته باشند، وجود یک سایت می‌تواند دیدگاه دیگری به مخاطبان داده و در جهت دهی تصمیمات‌شان تأثیر زیادی داشته باشد. همانطور که می‌دانید؛ “همیشه نحوه ارائه هر محصول، به میزان قابل توجهی در موفق شدن آن تأثیرگزار است.”

علاوه بر این موضوع، تبلیغات و اصطلاحا “پروموت” کردن محصولات در دنیای وب نسبت به دنیای فیزیکی، هزینه کمتر و در مقابل بازخورد بسیار بیشتری دارد. در ادامه توضیحات بیشتری در این مورد مطالعه می‌کنید:

مزایای طراحی سایت شرکت دانش بنیان

 احتمالا این جمله معروف را شنیده‌اید: ایده شما هر چقدر هم که جذاب و با ارزش باشد، تا زمانی که نتوانید آن را به مخاطبان نشان دهید، ارزشی ایجاد نمی‌کند.

واقف نبودن به همین یک جمله باعث شکست خیلی از شرکت های دانش بنیان در چند سال اخیر شده. مجموعه‌هایی که تصور می‌کردند صرفا “تک” بودن محصول‌شان به تنهایی می‌تواند باعث موفقیت‌شان شود و در ادامه بودجه‌ای برای تبلیغات آن صرف نکرده و بعد از مورد استقبال قرار نگرفتن، مایوس شدند.

اگر نگاهی به غول‌های فناوری مثل اپل، مایکروسافت و… داشته باشید، می‌بنید حتی آنها هم با آن محصولات خاص‌شان هزینه‌های هنگفتی را برای تبلیغات سرمایه گذاری کرده و می‌کنند.

مزیتی که طراحی سایت شرکتی برای شرکت های دانش بنیان، متوجه این مجموعه‌ها می‌کند، این است که هم با سرمایه کم و هم سرمایه هنگفت، می‌توان از آن برای پروموت کردن ایده کمک گرفت. در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که چطور به کمک یک سایت و راهکارهای دیجیتال مارکتینگ می‌توانید مخاطبان را به صورت هوشمندانه با سایت و محصول‌تان آشنا کنید:

خدمات بازاریابی اینترنتی-دیجیتال مارکتینگ گلزاروب
بازاریابی اینترنتی یکی از عوامل موفقیت شرکت های دانش بنیان

دیجیتال مارکتینگ در خدمت شرکت های دانش بنیان

اولین راهکاری که در دنیای بازاریابی دیجیتال و وب سایت، به کمک یک شرکت دانش بنیان می‌آید، “تولید و بازاریابی محتوا در کنار سئو” است. مثلا تصور کنید شما به عنوان یک شرکت دانش بنیان روش و محصول آموزشی جدیدی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی اختراع کرده‌اید و حالا نیاز به ارائه این محصول به مخاطبان علاقه‌مند به آموزش زبان دارید.

حالا تیم شما اقدام به تولید محتوا در زمینه آموزش زبان انگلیسی روی سایت می‌کنند. به عنوان مثال محتواهایی با این عناوین:

  • آموزش گرامر انگلیسی
  • تفاوت have و has
  • آموزش لغات 504
  • و…

مخاطبان علاقه‌مند به یادگیری زبان که دقیقا همان مخاطبان هدف‌تان هستند، با جستجو این کلمات کلیدی و ورود به سایت شما، بعد از مطالعه مطلب مورد نیاز، با توضیحاتی در مورد محصول شما روبرو شده و حالا در صورتی که ایده جذابی داشته باشید، ترغیب به خرید، اشتراک و… می‌شوند.

علاوه بر تولید محتوا و سئو، ایده‌های دیگری مثل:

  • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در کنار وب سایت،
  • تبلیغات گوگل،
  • تبلیغات رایگان در سایت ها و فروم‌های مرتبط،
  • بازاریابی ایمیلی،
  • ویدیو مارکتینگ
  • و…

همه می‌توانند با هزینه‌های مناسب، به شما در افزایش دیده شدنتان کمک کنند. همانطور که در ابتدا هم گفته شد، شرکت طراحی سایت گلزاروب در ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی، سئو و دیجیتال مارکتینگ، برای شرکت های دانش بنیان تخفیف‌های فوق العاده‌ای در نظر گرفته است.

3 ویژگی وب سایت حرفه‌ای شرکت های دانش بنیان

طراحی سایت شرکتی حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ گلزاروب برای شرکت دانش بنیان
همکاری برای دیده شدن در بازار

طراحی کاربری

با توجه به اینکه واژه دانش بنیان در ذهن مخاطبان در کنار واژه‌های دیگری مثل خلاقیت و نوآوری شناخته شده، باید در طراحی سایت شرکت دانش بنیان به نوآوری اهمیت زیادی داده شود. بنابراین به عنوان اولین ویژگی مهم وب سایت این مجموعه‌ها، باید به ظاهر گرافیکی زیبا و البته خلاقانه اشاره کرد.

تجربه کاربری مناسب در طراحی سایت شرکت دانش بنیان

اغلب شرکت های دانش بنیان نیاز دارند برای افزایش فروش محصول یا برندسازی، ارتباط بیشتری با مخاطبان خودشان برقرار کنند که این موضوع در دنیای بازاریابی دیجیتال، به کمک مفهوم “لید جنریشن” (دریافت اطلاعات تماس مخاطب از او) انجام می‌شود. نکته مهمی که باعث افزایش خرید و همینطور افزایش نرخ تولید لید جنریشن سایت می‌شود، بحث ux یا همان تجربه کاربری است. اگر تجربه کاربری سایت به شکل حرفه‌ای طراحی شده باشد، می‌توان به موفقیت آن امید بیشتری داشت.

در نظر گرفتن امنیت در طراحی سایت شرکت دانش بنیان

قبلا در مقاله امنیت در طراحی سایت هم به اهمیت این موضوع در موفقیت سایت‌ها اشاره کردیم. ایجاد هر نوع اختلال امنیتی در وب سایت یک شرکت دانش بنیان، علاوه بر اینکه می‌تواند باعث به سرقت رفتن اطلاعات پروژه، محصولات دانلودی و حتی اطلاعات مشتریان شود، می‌تواند آسیب زیادی به برند آنها نزد مخاطبان وارد کند. همینطور این موضوع روی رتبه آنها در نتایج جستجو (سئو) هم تأثیرات نامناسبی خواهد داشت.

شرکتی طراحی سایت گلزاروب خدمات پشتیبانی طراحی سایت به صورت دائمی را برای تمامی سایت‌های طراحی شده در این مجموعه ارائه می‌کند تا خیال مشتریان تازه کار راحت باشد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با اهمیت طراحی سایت شرکتی برای شرکت های دانش بنیان و تأثیری که وجود وب سایت روی موفقیت این مجموعه‌ها دارد آشنا کنیم. در صورتی که علاقه مند به دریافت تخفیف‌های خدمات طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ برای شرکت دانش بنیان خودتان هستید، با شماره‌های پایین تماس بگیرید.

تماس برای سفارش خدمات طراحی سایت، سئو سایت و دیجیتال مارکتینگ: 09109212500

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهارده =