• خدمات سئو سایت فروشگاهی حرفه ای

    برای بودن محصولاتتان در رتبه های برتر گوگل، با گلزاروب تماس بگیرید.

سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی برای هر صاحب وب سایت فروشگاهی که چالش افزایش بازدید وب سایت و فروش خود را دارد یک لازمه اساسی است. یکی از مهمترین راههای افزایش بازدید وب سایت و کاربران ، استفاده از موتورهای جستجو است. برای به دست آوردن کاربران بیشتر از طریق موتورهای جستجو ، باید اصول SEO را دنبال کنید.
سئو فروشگاه به دلیل طیف گسترده ای از محصولات و تعداد زیاد صفحات (گاهی تا چندین هزار صفحه) چالش های خاص خود را دارد و در مقایسه با سایر سایت های سئو نیاز به اقدام بیشتری دارد. در این مقاله قصد داریم سئو سایت صفر تا صد فروشگاهی را آموزش دهیم. بنابراین اگر وب سایت فروشگاهی دارید یا می خواهید سایت فروشگاهی را طراحی کنید ، به هیچ وجه این مقاله را از دست ندهید. این مقاله از آموزش سئو مجموعه Web One است که امیدواریم مورد توجه شما واقع شود.

سئو سایت فروشگاهی و اهمیت بالای آن

بسیاری از افراد در صورت نیاز به محصول یا خدمات به موتورهای جستجو بخصوص گوگل روی می آورند. آنها به دنبال محصولات ، نکات ، مقایسه و سایر اطلاعات برای کمک به آنها در تصمیم گیری آگاهانه هستند.

اگر وب سایت شما در نتایج SERP (نتایج Google) نشان داده نشود ، بیشتر مشتریان خود را از دست خواهید داد. طراحی سایت فروشگاهی بدون سئو مانند قدم زدن در صحرا است!

با کمک سئو ، افراد می توانند خدمات و محصولات شما را به راحتی پیدا کنند و شما می توانید خدمات و محصولات سایت خود را به افراد بیشتری ارائه دهید. سئو فروشگاه اولین مانع دسترسی به مشتریان بیشتر را برطرف می کند.

اکنون ، با توجه به اهمیت سئو وب سایت فروشگاهی ، می خواهیم تمام نکات لازم را برای قرار دادن یک وب سایت فروشگاهی در بالای نتایج گوگل بیان کنیم.

تشویق به استفاده از خدمات سئو سایت های فروشگاهی
برای پیشرفت تعلل نکنید.

اگر دوست دارید گلزاروب خدمات سئو وب سایت فروشگاهی شما را انجام دهد و در مسیر موفقیت شما را یاری رساند، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس شرکت گلزاروب: 09109212500

تحقیق کلمات کلیدی

SEO فروشگاه ، مانند همه سایت ها ، با تحقیق در مورد کلمات کلیدی شروع می شود. برای دسترسی به مشتریان ، باید کلماتی را که آنها جستجو می کنند در محصولات و خدمات Google پیدا کنید. در روند تحقیق کلمات کلیدی از کلمات کلیدی long tail غافل نشوید.

برای یافتن کلمات کلیدی می توانید از Google Ads استفاده کنید. همچنین می توانید از تحلیل رقبا کلمات مهمی را بیابید. ترفند این است که به وب سایت های چندین رقبایتان سر بزنید و صفحات و محصولات دسته آنها را تجزیه و تحلیل کنید. به URL ، عنوان صفحه و کلمات استفاده شده در متن توجه کنید. زیرا کلمات کلیدی در این مکان ها قرار می گیرند.

بعلاوه ، شما می توانید با استفاده از ابزارهای آنلاین کلمات کلیدی را در تجارت خود پیدا کنید که برخی از آنها پولی هستند. این ابزارها عبارتند از:

برنامه ریز کلمات کلیدی Google

اهرف

کوفایندر

Lsigarph

مرحله بعدی تعیین صفحات هر کلمه کلیدی است. در این مرحله باید بسیار مراقب باشید. کلمات را در جای مناسب قرار دهید. کلمه کلیدی کسب و کار خود را در صفحه اصلی ، کلمات کلی تر در صفحات دسته و کلمات دقیق تر در صفحات محصول را هدف قرار دهید.

توجه داشته باشید که هرچه صفحه حرفه ای روی یک کلمه هدف گذاری شود ، شانس آن برای رتبه بندی بیشتر است. از ایجاد چندین صفحه برای یک کلمه کلیدی خودداری کنید. بهترین کار خود را در مورد یک کلمه خاص در یک صفحه انجام دهید و از ایجاد صفحاتی با همان موضوع خودداری کنید. در غیر این صورت ، ممکن است Google در شناسایی محتوای اصلی اشتباه گرفته شود و به نوعی صفحات سایت شما با یکدیگر رقابت کنند.

بنابراین برای هر کلمه کلیدی دسته یا صفحه خود را داشته باشید و آن را برای کلمه کلیدی بهینه کنید.

به عنوان مثال ، یک دسته یا مقصد برای کلمه کابینت و یک صفحه جداگانه برای کلمه کابینت غشا تعریف کنید. در این حالت ، احتمال رتبه بندی هر دو صفحه در کلمات مورد نظر افزایش می یابد.

سئو سایت فروشگاهی برای صاحبان فروشگاه های اینترنتی

پس از انجام این مراحل ، هدف جستجوی کلمات توسط کاربران را مشخص کنید. اهداف کاربران در جستجوی کلمات کلیدی معمولاً به شرح زیر است:

خرید

اطلاعات بگیر

مقایسه

تصاویر را ببینید

….

هدف گوگل انطباق هرچه بیشتر با محتوای صفحه و قصد کاربر است و می خواهد بهترین پاسخ را به کاربران خود نشان دهد. نوع محتوای صفحه باید متناسب با عبارت جستجوی کاربر باشد. به عنوان مثال ، اگر هدف کاربر در جستجوی کلمات خرید یک محصول باشد ، محتوای صفحه باید صفحه محصول یا صفحه فرود باشد و نوشتن مقاله ممکن است گزینه مناسبی نباشد و به احتمال زیاد رتبه ای نخواهد داشت. برای یافتن کاربران هدف ، تجزیه و تحلیل نوع محتوای صفحه اصلی Google و نوع محتوای الگو می تواند محتوای مناسب شما باشد.

به عنوان مثال ، با جستجوی کلمه “سقف کاذب” ، متوجه می شوید که محتوای این صفحه باید تعداد قابل توجهی عکس داشته باشد. از آنجا که افراد علاقه بیشتری به دیدن تصاویر از انواع سقف های کاذب دارند و یا کاربرانی که قصد خرید درب ضد سرقت را دارند ترجیح می دهند انواع مختلف درب ضد سرقت را با قیمت خود مشاهده کنند و گوگل این موضوع را از طریق رفتار کاربر متوجه شده است.

آخرین مقالات مفید برای بهبود سئو

الگوریتم گوگل رنک برین
پلاگین yaost چرو کار میکند؟
Keyword Stuffing چیست ؟ و چگونه سئو سایت را نابود میکند؟
افزونه های کاربردی گوگل کروم برای سئو
طراحی سایت برای موبایل و نکاتی که باید رعایت شود