• برای فروشگاه فیزیکی خود، یک سایت با کیفیت سفارش دهید.

    خدمات حرفه ای را با سفارش طراحی سایت فروشگاهی گلزاروب تجربه نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی نیاز اساسی برای فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از مهمترین راه های موثر برای رونق و تحول کسب و کار شماست. نیازهای دنیای روز، راهکاری متناسب با آن را طلب می کند. تصور اینکه بتوان با توسل به روش های سنتی و غیرآنلاین به رونق کسب و کار خود کمک کرد، تصوری باطل و اشتباه است. حتی اگر در دنیای فیزیکی (و بدون فعالیت در دنیای مجازی) سود قابل قبولی دارید و فروشتان، به نسبت قابل ملاحظه است، باز هم داشتن یک فروشگاه اینترنتی خالی از لطف نیست.

امروزه افراد برای جستجوی یک محصول یا کالا، اولین کاری که می کنند، جستجو در فضای آنلاین است. حالا دیگر افراد با چند کلیک در فضای مجازی، کالای مدنظر خود را کاوش، انتخاب و سپس خرید می کنند. بدون اینکه نیازی باشد به صورت حضوری به مغازه یا فروشگاهی مراجعه نمایند. به همین دلیل حتی اگر تصور بودن یک کسب و کار در فضای آنلاین مشکل باشد، باید با چاره اندیشی هایی قسمتی از کار را به فضای دیجیتال وارد نماییم. توجه داشته باشیم که مطمئنا رقبای ما حتما به فکر چنین ایده هایی خواهند بود و اگر ما نتوانیم به گونه ای به حوزه آنلاین وارد شویم، در آینده از رقبای خود عقب خواهیم افتاد. به همین علت می توان گفت که طراحی سایت فروشگاهی برای یک فروشگاه فیزیکی یک ضرورت است. حتی اگر سود فروشگاه فیزیکی فعلا قابل ملاحظه باشد.

با توجه به این که امروزه بیشتر کسب و کارها به حوزه آنلاین وارد شده اند و بسیاری دیگر به تدریج به این فضا گرایش پیدا می کنند، تکرار این نکته که اگر فروشگاه ما وارد فضای آنلاین نشود، در کوتاه یا بلندمدت محکوم به شکست خواهد بود، خالی از لطف نیست. شرکت طراحی سایت گلزاروب که دارای نمونه کارهای با کیفیت در طراحی فروشگاه آنلاین است، می تواند خدماتی حرفه ای را در زمینه طراحی وب سایت فروشگاهی به صاحبان کسب و کار ارائه نماید. برای اطلاع بیشتر از خدمات شرکت ما توصیه می شود که با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت توسط گلزاروب

دلایل ضرورت ساخت سایت فروشگاهی

توضیح داده شد که امروز دیگر افراد نیازی به حضور در فروشگاه ها یا مراکز خرید ندارند. آن ها مایل هستند که خرید خود را در یک فروشگاه آنلاین انجام دهند. حتی اگر مجبور باشند که به مراکز خرید مراجعه کنند، حتما ابتدا جستجویی در سایت ها انجام می دهند تا براوردی از قیمت داشته و خرید خود را با دقت بالاتری انجام دهند. در همین راستا است که صاحبان مشاغل تصمیم می گیرند که به یک شرکت معتبر سفارش طراحی سایت فروشگاهی دهند.

طراحی سایت و به طور خاص تر طراحی سایت فروشگاهی برای مشاغل ضروری است. اما دیده می شود که خیلی از افراد مبادرت به سفارش طراحی سایت نمی کنند. یکی از علل آن این است که تصور می کنند برای اداره یک سایت فروشگاهی یا شرکتی، نیاز به دانش زیاد یا مختصری از برنامه نویسی است یا اینکه باید اطلاعات وسیعی از سئو و الگوریتم موتورهای جستجو (نظیر گوگل) داشته باشند. در صورتیکه این چنین نبوده و افراد به مرور زمان با این مفاهیم آشنا خواهند شد.

به همین علت است که شرکت گلزاروب تاکید بر این موضوع دارد که هر کسب و کار و شغلی – چه کوچک باشد چه بزرگ – برای معرفی خدمات و محصولات شرکت خود یا فروش آنها نیاز به یک وب سایت خواهد داشت. داشتن یک وب سایت هم مستلزم آشنایی به فرایند طراحی سایت یا مراجعه به یک شرکت ارائه دهنده ی خدمات طراحی سایت است. حال صاحب کسب و کار با دو گزینه مواجه است. طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی.

لازم به ذکر است که خیلی از برندهای معروف در حوزه های مختلف، کار خود را با طراحی یک سایت شروع نموده اند و به مرور زمان، کسب و کار خود را گسترش داده و به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. صاحبان کسب و کاری که اصلا هیچ آشنایی با مفاهیم برنامه نویسی نداشتند. ولی توانستند به خوبی خود را در فضای مجازی معرفی کرده و برندی نام آشنا در ذهن مخاطبان خود ایجاد نمایند.

خدمات طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای گلزاروب
نیازی به فکر کردن نیست.

همین حالا برای کسب و کار خود یک سایت فروشگاهی با کیفیت سفارش دهید. برای ارتباط با کارشناسان شرکت گلزاروب می توانید از شماره های زیر استفاده کنید.
09109212500

تشویق به استفاده از خدمات طراحی وب سایت فروشگاهی گلزاروب

فروشگاه اینترنتی چیست؟

فروشگاه آنلاین یا فروشگاه اینترنتی، سایتی است که محصولاتی را قابل عرضه دارد. در این سایت، اطلاعات مربوط به محصولات به خوبی دسته بندی شده و همچنین کاربران امکان جستجو، مقایسه و در نهایت سفارش و پرداخت را در فروشگاه آنلاین خواهند داشت. یکی از مشهورترین فروشگاه های اینترنتی در ایران که در سال های اخیر توانسته است به گونه ای سبک زندگی مخاطبان ایرانی را تغییر دهد، فروشگاه دیجی کالا است. از معروف ترین فروشگاه های آنلاین در دنیا نیز می توان به Amazon، Ebay، علی بابا و Etsy اشاره نمود.

طراحی فروشگاه آنلاین گلزاروب
علت راه اندازی طراحی سایت فروشگاهی گلزاروب

بعد از توضیحاتی که پیشتر ارائه شد، لازم به توضیح نیست که طراحی سایت فروشگاهی حتما به رونق کسب و کار شما کمک خواهد کرد و به گونه ای شغلتان را گسترش خواهد داد. به عبارت دیگر می توان این طور بیان نمود که طراحی وب سایت فروشگاهی نظیر راه اندازی شعبه جدید از فروشگاه شما است. شعبه ای که باید به صورت اینترنتی اداره شود.

طراحی سایت فروشگاهی دیگر محدودیت زمانی و مکانی نمی شناسد. هر کاربری در هر جایی یا در هر زمانی می تواند اقدام به خرید محصولات شما کند. اگر محصولات فروشگاه شما دیجیتالی باشد (نظیر یک فایل ویدیویی، نسخه پی دی اف یک کتاب و …)، کاربر می تواند پس از پرداخت، محصول درخواستی خود را به صورت دانلودی دریافت کند. اما در صورتیکه کالاهای شرکت شما، فیزیکی باشند بعد از چند ساعت یا چند روز (وابسته به سرعت ارسال محصول)، سفارش دهنده کالای خود را تحویل می گیرد. به بیان ساده تر شما می توانید با فروشگاه آنلاین خود به صورت 24 ساعته به مشتریانتان خدمات ارائه کنید.

ساخت سایت فروشگاهی گلزاروب
نکات ساخت سایت فروشگاهی حرفه ای گلزاروب

برای ساخت سایت فروشگاهی حتما نیاز است که نکات مربوط بازاریابی را در آن رعایت نمود. حتما خودتان را به جای مشتریانتان قرار دهید و انتظارات آن ها را در سایت خود پیاده سازی نمایید. این انتظارات می تواند سرعت بالای سایت، توضیحات کافی و مناسب برای هر محصول، امکان مقایسه محصولات، تجربه کاربری مناسب و آگاهی از نظرات کسانی که قبلا محصول را سفارش داده اند باشد.