• طراحی سایت در کرج

  آشنایی با نکاتی که باید در سفارش طراحی سایت کرج دقت کنید.

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت کرج ، یکی از مقوله هایی است که بیشتر ذهن افرادی که در کرج زندگی می کنند و دنبال طراحی سایت می گردند را درگیر می کند. یکی از کلان شهرهای ایران کرج است که مرکز استان البرز به حساب می‌آید. همچنین شرکت‌های تولیدی و صنعتی زیادی در کرج قرار دارند. شهرک‌های صنعتی بهارستان و سیمین دشت از نمونه شهرک‌هایی هستند که با بیش از 470 تولیدی و همچنین در منطقه‌های مختلف کرج و اطراف آن بیش از 950 تولیدی دیگر قرار گرفته است.

نکاتی که باید در سفارش طراحی سایت در کرج رعایت کنید.

سفارش طراحی سایت در کرج نیازمند دقت به نکات و موارد زیادی است. در ادامه ما سه نکته مهم را برای شما توضیح می‌دهیم:

1) امکان توسعه سایت وجود داشته باشد.

کسی که قرار است سایت شما را طراحی کند باید یک سایتی طراحی کند که این امکان را داشته باشد تا بعدها بتوان آن را توسعه داد؛ چون در آینده ممکن است که شما بخواهید امکانات بیشتری به سایت اضافه کنید یا آن را از حالتی به حالت دیگر تغییر بدهید. در هر صورت سایتی که طراحی می‌شود باید امکان توسعه آن وجود داشته باشد.

2) از قالب آماده استفاده نشود.

اگر از قالب آماده استفاده کنید فقط به امکاناتی که همان قالب دارد محدود می‌شوید، و نمیتوانید ویژگی‌هایی که مد نظرتان است را به آن اضافه کنید. این موضوع را باید به طراح سایت بگویید که سایتی برای شما طراحی کند که کاملاً باب میل شما باشد و اگر مشکلی به وجود آید خودشان بتوانند آن را برطرف کنند.

3) پشتیبانی 24 ساعته داشته باشد.

در صورتی که نیازها و مشکلات سایت از همان ابتدا رفع نشود، امکان دارد در ادامه به خطرهای جدی برخورد کنید. هیچ وقت در زمان مشخصی، مشکلی بوجود نمی‌آید، به همین علت شما به پشتیبانی 24 ساعته نیاز دارید تا از خسارت‌های جبران ناپذیر جلوگیری کنید.

شرکت طراحی سایت در کرج

شرکت طراحی سایت گلزاروب در کرج فعالیت می‌کند. برای سفارش طراحی سایت بصورت حرفه‌ای، میتوانید با ما تماس بگیرید. شرکت طراحی سایت گلزاروب واقع در تهران است و شعبه دیگری در کرج ندارد. شما بصورت حضوری و غیر حضوری میتوانید طراحی سایت خود را به ما بسپارید.

ما نسبت به همکاران خود خدمات متمایزی ارائه می‌دهیم و میتوانیم سایت شما را کاملاً حرفه‌ای طراحی کنیم. برای اینکه خیال شما بابت کیفیت طراحی سایت راحت باشد، ما ضمانت بازگشت وجه بدون هیچ شرط و شروطی را در نظر گرفتیم.

شما اگر ساکن کرج هستید و تصمیم گرفتید که سفارش طراحی سایت بدهید و مرحله‌های طراحی سایت و پیگیری در تهران شما را نگران کرده است، ما با خدمات متمایزی که در زمینه ارتباط با ما ارائه می‌دهیم، میتوانیم این نگرانی را برای شما برطرف کنیم.

طراحی وب سایت کرج و نکات مهم آن

قیمت طراحی سایت در کرج چقدر است؟

شما میتوانید با یک هزینه معقول، در طراحی سایت سرمایه گذاری کنید.

مزیت‌های داشتن وب سایت:

 • مشتریان همیشه به محصول یا خدمات شما دسترسی دارند.
 • فروش شما چند برابر می‌شود.
 • کسب و کار شما بیشتر رشد می‌کند.
 • همیشه به کاربران دسترسی دارید که باعث جلب رضایت آنها می‌شود.

چرا نباید سایت را با قیمت ارزان طراحی کنید؟

اجازه بدهید سؤال را با سؤال به شما جواب بدهیم. به نظر خودتان نیازهای حرفه‌ای که شما دارید، میتواند یک سایتی که با قیمت ارزان طراحی می‌شود برطرف کند؟ قطعاً جواب شما به این سؤال خیر است. چون همه‌ی ما میدانیم که هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست. طراحی سایت ارزان می‌تواند برای کسب و کار شما خطر ساز باشد.

برخی از معایبی که طراحی سایت ارزان دارد:

 • امنیت وب سایت پایین است.
 • سایت انعطاف پذیر نیست و نمی‌توان آن را ارتقا داد.
 • بازدید سایت پایین است.
 • اعتماد سازی انجام نمی‌شود.
 • و …

اگر با توجه به معایبی که گفتیم همچنان شما می‌خواهید سایت‌تان را ارزان طراحی کنید، پیشنهاد می‌کنم به این سه مورد دقت کنید:

1- هاست حرفه ای داشته باشد.

همانطور که گفتیم هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست؛ یکی از دلایل ارزان بودن طراحی سایت ارزان این است که از هاست رایگان و بی‌کیفیت استفاده می‌کنند.

برای اینکه به کیفیت هاست شرکتی که طراحی سایت با قیمت ارزان انجام می‌دهد، اطمینان کنید، نمونه سایت‌هایی که برای مشتریان طراحی شده است را در گوگل Site Uptime چک آپتایم کنید.

2- سایت کاملا سئو باشد.

شرکتی که سایت را ارزان طراحی می‌کند، آیا ضمانت می‌دهد که اصول سئو را رعایت کند؟ آیا قابلیت سئو برای سایت شما تعریف کرده است تا اگر بخواهید سایت خود را سئو کنید با مشکلی مواجه نشوید؟

هدف شما از طراحی سایت این است که فروشتان را افزایش دهید. بنابراین سایتی که برای شما طراحی می‌شود باید کاملاً برای موتورهای جستجو بهینه باشد تا زمانی که کاربری کلمه‌ی مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل جستجو می‌کند سایت شما به نمایش درآید.

اگر از ابتدا سایت شما طبق اصول سئو طراحی نشود باید آن را دوباره طراحی کنید. همچنین باید شما یک استراتژی برای بک لینک سازی دائمی هم داشته باشید.

سایتی که با قیمت ارزان طراحی شود و اصول سئو در آن رعایت نشود، شما فرصت حضور سایت‌تان در گوگل را از دست می‌دهید. همچنین کاربران زیادی به سایت شما دسترسی ندارند و همینطور از هدف خود یعنی افزایش فروش فاصله میگیرید.

پس اگر صرفاً شما سایتی را طراحی کنید و محصول یا خدمات خود را در آن قرار دهید، بدون رعایت اصول سئو هیچ سودی برای شما ندارد.

آخرین مقالات منتشر شده در باب طراحی وب سایت

وب‌سرور آپاچی (Apache) چیست؟

نمایش مطالب بیشتر با Ajax بدون افزونه در وردپرس

CDN چیست و چرا استفاده از آن ضروری است؟

خطای 503 چیست؟ چگونه آن را رفع کنیم؟