آموزش افزایش بازدید گوگل به صورت کاملا رایگان

آموزش افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان

آموزش افزایش بازدید گوگل و مطالبی که در ادامه می‌خواهیم در موردشان صحبت کنیم با دقت کامل تهیه و توضیح داده شدند، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا انتها با ما باشید.

توضیح اهمیت ترافیک ورودی از سمت گوگل

افزایش ترافیک ورودی از گوگل بسیار با اهمیت است. بازدیدکننده‌ای که از سمت گوگل به سایت شما می‌آید در واقع بهترین نوع ترافیک طبیعی است. چون، هزینه‌ای ندارد و همچنین کاربران این موتور جستجو اغلب یک ذهن آماده دارند.

البته نباید فراموش کنید در صورتی تنها به همین روش برای بالا بردن بازدیدکننده سایت خود اکتفا کنید، شاید در آینده سایت شما از نظر سئو مشکلاتی را تجربه کند.

به عنوان یک وب‌مستر همیشه باید براساس جدیدترین قوانین سئو و با دقت به به‌روزرسانی‌های الگوریتم گوگل به جلو پیش بروید.

رعایت نکردن این اصول ترافیک سایت شما را شدیدا کاهش خواهد داد. بدون شک، سایت‌های زیادی را می‌بینید که بازدید و همچنین درآمد بسیار خوبی را به دست آوردند.

ولی اگر عملکرد آن‌ها را کاملا زیر ذره‌بین ببرید، کاملا مشخص می‌شود آینده خوبی نخواهند داشت و اگر در سئو سایت شرکتی یا فروشگاهی خود تغییراتی به وجود نیاورند، به احتمال زیاد نمی‌توانند این موفقیت را ادامه دهند و آسیب جدی می‌بینند.

یکی از علت‌های اصلی افت بازدیدکننده و رتبه این سایت‌ها، برخورد گوگل با آن‌ها به شکل جریمه است. بنابراین، برای این که بتوانید با اطمینان خاطر حجم بازدید گوگل سایت خود را رایگان بالا ببرید، حتما باید در راهکارهای بهینه‌سازی سایت خود از جدیدترین و مهم‌ترین اصول سئو استفاده کنید.

چقدر طول می‌کشد تا بازدید سایت خود را زیاد بالا ببریم؟

باید دقت کنید هدف ما از نوشتن این مطلب، بالا بردن ترافیک ورودی سایت شما از سوی گوگل به شکل مفید، طبیعی و بدون تقلب و خطر است.

اگر دنبال تعدادی ترفند یا میانبر سئو هستید که در نتیجه آن بازدیدکننده گوگل زیادی در کوتاه مدت به دست آورید، باید همین ابتدا اشاره کنیم این مقاله شاید آنطور که فکر می‌کنید برایتان مفید نباشد.

به این علت که یک سایت در دراز مدت نتیجه عالی به دست می‌آورد و ترافیک آن زیاد می‌شود. البته باید توجه کنید این مدت نسبی است و بستگی به فعالیت سایت مورد نظر و عوامل متعدد دیگر دارد.

تکنیک‌های بالا بردن تعداد بازدید گوگل به رایگان

افزایش بازدید سایت تنها به مواردی که در بالا گفته شد محدود نمی شود. با مقدمه‌ای که در بالا گفتیم، حالا به مطلب اصلی رسیدیم. برای افزایش رایگان بازدید گوگل باید به چند دستورالعمل خاص دقت کنید و در ادامه ما بهترین تکنیک‌ها و راهکارهای مطمئن را برای شما توضیح می‌دهیم.

این قول را از ما داشته باشید که اگر گام به گام درست به جلو پیش بروید، به کمک این تکنیک‌ها می‌توانید آینده روشنی برای سایت خود رقم بزنید.

1) فعالیت‌های پیشین خود را کاملا بررسی کنید

اولین گامی که در سئو سایت بر می‌دارید، شناسایی کلمات کلیدی مورد نظرتان است تا بتوانید یک نقشه راه و هدف برای خود ترسیم کنید.

تعداد سایت‌هایی که به این نکته توجه کردند بسیار کم است، ولی توانستند به موفقیت‌های قابل توجهی دست پیدا کنند.

زمانی که می‌خواهید عناوین صفحات سایت خود را انتخاب کنید، باید مطمئن شوید با چه مطالبی می‌خواهید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

علاوه بر این، باید بدانید فرق شما با رقبا از نظر تولید محتوا یا ارزش محتوایی چطور خواهد بود. یکی از مهم‌ترین تکنیک‌ها برای افزایش بازدید گوگل سایت به رایگان، تولید محتوای بی‌همتا است.

اگر مرحله تحقیق کلمات کلیدی را شروع کردید، باید بدانید برای کسب رتبه باید با کدام رقبا روبرو شوید و سختی کلمه و سطح رقابت آن چقدر است.

انتخاب عبارت کلیدی اهمیت زیادی دارد، چون اگر به درستی انجام نشود ترافیک سایت شما بهبود پیدا نخواهد کرد. برای پیدا کردن مناسب کلمات ابزارهای رایگان و غیر رایگان متعددی وجود دارد تا بتوانید با شناسایی درست، بازدید سایت خود را به بهترین شکل افزایش دهید.

زمانی که این کار را دارید انجام می‌دهید، عملکرد رقبای خود را کاملا تحلیل کنید. ببینید چه کلمات‌ کلیدی به کار بردند و ابزارهای آن‌ها برای این کار چیست.

توصیه اصلی کارشناسان سئو برای افزایش رایگان بازدید گوگل صبر و تلاش زیاد است. چون، بسیاری از افراد زمانی که پس از مدت زمانی نتیجه مطلوب را به دست نمی‌آورند، سریعا راهکار خود را تغییر می‌دهند یا تلاش خود را متوقف نمی‌کنند.

نتیجه به دست نیاوردن موفقیت برای افزایش ورودی گوگل سایت است.

به کارگیری راهکارهای مناسب برای افزایش ترافیک گوگل

2) به انتخاب نام دامنه و هاست انحصاری دقت کنید

به اعتقاد گوگل ارزش سایت‌هایی که به انتخاب نام و هاست منحصر به فرد دقت کردند، زیاد است. گوگل در حقیقت فکر می‌کند صاحبان این سایت‌ها برای فعالیت در اینترنت و کسب‌وکار خود وقت خواهند گذاشت و هدف دارند.

بنابراین، این سایت‌ها در اولویت افزایش بازدید گوگل قرار می‌گیرند. زمان انتخاب نام دامنه به نکات زیر دقت کنید:

  • استفاده از یک نام دارای کلمات کلیدی مربوط به کسب‌وکارتان
  • استفاده از یک اسم یا صفت جذاب به همراه کلمه کلیدی
  • متفاوت بودن دامنه

3) به تنظیمات وردپرس برای نتیجه‌گیری بهتر از سئو دقت کنید

از نظر اکثر افراد، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که براساس اصول سئو و بهینه‌سازی سایت عمل می‌کند.

با وجود این، زمانی که تنظیمات اصلی وردپرس خود را عوض می‌کنید بهترین نتیجه را از نظر سئو سایت فروشگاهی یا شرکتی خود می‌گیرید.

اولین نکته بررسی ساختار پیشفرض لینک‌های ثابت سایت شما است که اغلب برای بعضی دسته‌های کوچک از تاریخ و نام تنظیم می‌شود.

پیشنهاد ما تنظیم این حالت روی تنها ارسال نام پست است، چون کلمات کلیدی هدف باید در پست نشان داده شوند.

برای اصلاح این قضیه فقط کافی است به مسیر Settings > Permalinks > Post Name بروید. البته حواستان باشد این تنظیمات تنها برای محتواهای جدید و آینده سایت شما باشد.

چون لینک‌هایی که با ساختار قبلی صفحه سایت شما داده شدند، خطاهایی را به وجود می‌آورند.

همچنین باید اطلاعاتی در مورد هدینگ‌ها داشته باشید که براساس آن تگ H1 برای عناوین صفحات سایت است. گاهی عنوان پست در وردپرس ممکن است با تگ H2 نشان داده شود.

اگر به مسیر Appearance > Editor > Single Post وردپرس بروید، تگ عنوان را می‌توانید بررسی کنید و تغییر دهید.

4) از پلاگین‌های سئو مانند یوآست استفاده کنید

اگر دوست دارید مانند یک حرفه‌ای در اینترنت فعالیت کنید، باید روی وردپرس افزونه‌های اختصاصی را نصب کنید که یکی از آن‌ها برای بهبود نتیجه‌گیری از سئو است. البته هیچ گاه فراموش نکنید که باید روی تحلیل سئو سایت خود نیز در کنار آن کار کنید.

پیشنهاد ما افزونه WordPress SEO by Yoast به عنوان بهترین گزینه است. اگر تازه وارد دنیای اینترنت شدید یا تجربه کمی دارید، تنظیمات و امکانات بسیار متعدد این افزونه ممکن است ترسناک به نظر برسد.

با این حال، اصلا جای نگرانی نیست چون آموزش‌های بسیاری جامعی وجود دارند تا به کمک آن‌ها بتوانید افزونه یوآست را به بهترین شکل تنظیم کنید.

یکی از نقاط مثبت این افزونه اطلاع‌رسانی است تا سطح اشتباهات خود را متوجه شوید. افزونه‌های سئو برای یک سایت وردپرسی زیاد هستند، ولی بدون شک ما یوآست را توصیه می‌کنیم.

5) تجربه کاربری را به بهترین شکل بهتر کنید

هدف تمام افزونه‌های سئو این است که سایت شما در پیش موتورهای جستجو خوب به نظر برسد، ولی باید دقت کنید صفحات سایت شما نیز برای کاربران تجربه خوبی به وجود آورند.

به عبارت دیگر، باید هدف اصلی خود را روی افزایش تجربه کاربری بگذارید، چون نتیجه آن افزایش رتبه صفحات سایت است.

به هرحال گوگل به دفعات گفته است تجربه کاربری یکی از عوامل بسیار مهم برای افزایش رتبه یک سایت در صفحه نتایج جستجو است. غول دنیای اینترنت دوست دارد به بهترین شکل در خدمت کاربران خود باشد و بهترین نتایج را به آن‌ها نشان دهد.

اولین کاری که باید در این زمینه انجام دهید، اطمینان از نمایش درست صفحات سایت روی دستگاه‌های موبایل است.

قالب سایت شما باید واکنش‌گرا یا اصطلاحا رسپانسیو و موبایل فرندلی باشد. زمانی که گوگل الگوریتم رتبه‌بندی خود برای صفحات AMP را به‌روزرسانی کرد، اهمیت این قالب‌ها بیشتر به چشم آمد.

در مرحله بعدی باید تمرکز خود را روی افزایش لود سایت بگذارید. اگر دوست دارید با بهبود تجربه کاربری ترافیک رایگان گوگل زیادی به دست بیاورید، سرعت بارگذاری صفحات سایت بسیار مهم است.

کاربران امروز صبر و حوصله بسیار کمی دارند و اگر پس از کلیک روی یک سایت سریعا محتوای روی آن را نبینند، از سایت خارج می‌شوند. زمان بهینه‌سازی سرعت سایت خود باید توجه خاصی روی لود بهینه تصاویر داشته باشید.

6) از پست مهمان استفاده کنید

پست مهمان یا Guest Post در حقیقت پستی است که پس از تولید آن را در سایت یک فرد دیگر منتشر می‌کنید. انجام این کار، برند شما را در دید افراد دیگری قرار می‌دهد و بدون شک ترافیک طبیعی سایتتان را نیز بالا می‌برد.

برخلاف عقیده برخی افرادی که در دنیای سئو کارشناس هستند و دوره‌های افزایش بازدید گوگل نیز راه می‌اندازند، پست مهمان مانند قدیم همچنان ارزشمند و موثر است.

اهمیت بالای بالا بردن ترافیک وب سایت از طرف گوگل

زمان اقدام به این کار باید توجه کنید مجموعه سایت‌های هدف خود را محدود به سایت‌هایی که می‌شناسید، نکنید.

به کمک گوگل می‌توانید بهترین سایت‌ها از نظر انتشار پست مهمان را پیدا کنید و با تماس با مدیر سایت بخواهید مقاله شما را در سایتشان قرار دهد.

اگر برایتان گفته‌های ما کافی نیست، باید اشاره کنیم سایت‌های بسیار بزرگی به کمک این روش توانستند برند خود را تبلیغ کنند و بازدید فراوانی برای سایتشان به وجود آورند.

بنابراین، اگر اطلاعات کمی از پست مهمان و تاثیر آن روی افزایش ورودی سایت خود دارید و تا حالا برای آن اقدام نکردید، توصیه می‌کنیم زودتر از همیشه این کار را انجام دهید.

این مطلب ادامه دارد … .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *