ساخت بک لینک رایگان و باکیفیت توسط گلزاوب

آموزش ساخت بک لینک رایگان و با کیفیت

بسیاری از وب سایت های ایرانی قادرند خود را به صفحه اول گوگل برسانند. تنها کاری که می کنند این است که اصول سئو داخلی را در اولویت قرار می دهند و حتی بعضی از این وب سایت ها به رتبه یک نیز می رسند. رعایت سئو خارجی نیز اهمیت زیادی دارد، مخصوصا در حوزه هایی که میزان رقایت در آن ها زیاد است. با توجه به اهمیت لینک سازی قصد داریم در این مقاله منابع ایجاد بک لینک را به شما معرفی کنیم. شما قادرید بک لینک های با کیفیت و رایگان بسازید. در واقعیت در این مقاله ساخت بک لینک رایگان و با کیفیت که اثر زیادی بر روی سئو سایت شما دارد را آموزش می دهیم.

لیست سایت های وبلاگی برای ساخت بک لینک رایگان و با کیفیت

در ادامه لیست وب سایت هایی که می توان از آن ها برای ساخت بک لینک رایگان ، حرفه ای و با کیفیت استفاده نمود، آورده شده است. در مورد هر وب سایت نیز توضیحاتی ارائه شده است. با ما همراه باشید … .

ویرگول (virgool)

یکی از مهم ترین سرویس های وبلاگ نویسی بدون شک ویرگول است که شما می توانید بک لینک خود را ایجاد کنید. پلتفرم ویرگول در ایجاد بک لینک بسیار قدرتمند عمل می کند. در ویرگول نوع بک لینک فالو است و دامین اتوریتی 37 دارد.

مداد (Medad)

 پلتفرم مداد نیز شبیه ویرگول است اما مانند ویرگول قدرتمند عمل نمی کند، در نتیجه بک لینک های ضعیف تری دارد. آینده این پلتفرم اصلا مشخص نیست. امکان اینکه در اینده به پلتفرمی قوی مبدل شود هست. پس در این سرویس هم محتوا قرار دهید. نوع بک لینک مداد نو فالو و دامین آتوریتی آن 14 می باشد.

مدیوم (Medium)

پلتفرم مدیوم قدرت بسیار زیادی دارد و نسخه جهانی ویرگول است. مشکل اساسی این پلتفرم این است که از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند. شما لازم است محتوا های خود را به زبان انگلیسی نگارش کنید. از این سرویس نیز قادر به دریافت بک لینک های قوی هستید. دامین آتوریتی در این پلتفرم 95 و نوع بک لینک نوفالو است.

لینک سازی رایگان و حرفه ای در وب سایت های معتبر توسط گلزاروب
ساخت بک لینک با کیفیت در وبلاگهای معتبر

پرشین بلاگ (Persianblog)

شما در این پلتفرم فارسی می توانید بک لینک های رایگان دریافت کنید. پرشین بلاگ دامین آتوریتی 73 دارد و نوع بک لینک آن نوفالو است.

موضوع آزاد (MozooAzad)

موضوع آزاد نیز از پلتفرم هایی است که می توانید بک لینک های باکیفیت و رایگان دریافت کنید. موضوع آزاد دامین آتوریتی 18 و بک لینک از نوع فالو دارد.

لیست سایت های ویدیویی برای لینک سازی رایگان

در ادامه وب سایت هایی که از آنها می توان برای ساخت بک لینک ارزان و باکیفیت استفاده نمود، معرفی می شوند. قبل از معرفی این نوع وب سایت ها، توجه شما به مطلب زیر جلب می گردد.

شرکت گلزاروب یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت و سئو سایت است. نمونه کارهای حرفه ای و تجربه ی گرانقدر در زمینه طراحی وب سایت و نیز سئو وب سایت، از جمله مزیت های این شرکت در مقایسه با شرکت های فعال در این زمینه ها است. برای آشنایی بیشتر با خدمات شرکت ما می توانید از طریق لینک های فوق، با خدمات ما آشنا شده یا از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما ارتباط بر قرار نمایید.
شماره های تماس گلزاروب: 09109212500

ساخت بک لینک رایگان در یوتیوب (Youtube)

همانطور که مطلع هستید یوتیوب یکی از محبوب ترین سایت ها در زمینه اشتراک ویدیو است. حتما برای ساخت بک لینک به یوتیوب مراجعه کنید و بک لینک های بسیار باکیفیت دریافت کنید. یوتیوب آتوریتی 99 و از نوع بک لینک نوفالو دارد.

تماشا (Tamasha)

تماشا نیز جزو محبوب ترین پلتفرم های ایرانی محسوب می شود که بک لینک های با کیفیت و رایگان ارائه می دهد. تماشا دامین اتوریتی 37 دارد و نوع بک لینک در آن نوفالو است.

ساخت بک لینک رایگان در نماشا (Namasha)

نماشا نیز مانند تماشا از سرویس های ایرانی در زمینه اشتراک ویدیو است. در نماشا قادر به ساخت بک لینک های با کیفیت و قدرتمند هستید. دامین آتوریتی نماشا 38 است و نوع بک لینک در آن نوفالو است.

میهن ویدیو (Mihan video)

میهن ویدیو نیز یکی از سایت هایی است که در زمینه اشتراک ویدیو فعالیت می کند. شما در قسمت توضیحات ویدیو می توانید لینک درج کنید. دامین آتوریتی میهن ویدیو 29 و نوع بک لینک آن نوفالو است.

لینک بیلدینگ رایگان در وب سایت های ویدیویی - گلزاروب
لینک سازی رایگان در وب سایت های ویدیویی

دیدستان (Didestan)

دیددستان نیز از سایت های اشتراک ویدیو است که قادر به درج لینک در قسمت توضیحات ویدیو هستید. دامین آتوریتی آن 23 و نوع بک لینک فالو است.

لیست سایت های انجمنی برای لینک سازی خارجی قدرتمند و رایگان

پرشین تولز (Persian Tools)

پرشین تولز از جمله وب سایت هایی است که در هر زمینه ای که بخواهید مطلب و محتوا دارد که می توانید در آنجا فعالیت کنید. مدیران این انجمن در استفاده از لینک وسط متن، مداخله زیادی نمی کنند. پس به راحتی می توانید از طریق این سایت بک لینک های قوی بسازید. دامین آتوریتی پرشین تولز 43 و بک لینک از نوع نوفالو است.

مجید آنلاین (Majid Online)

انجمن مجید آنلاین نیز امکان ساخت بک لینک های قوی را به شما می دهد. دامین آتوریتی مجید آنلاین 34 و نوع بک لینک، نوفالو است.

لیست سایت های شبکه اجتماعی جهت ساخت بک لینک رایگان

ردیت (Reddit)

شبکه اجتماعی ردیت جزو محبوب ترین وب سایت ها محسوب می شود که مرکز فعالیت آن در آمریکا می باشد. متاسفانه کاربران ایرانی کمی مجذوب این وب سایت شده است. شما می توانید به زبان فارسی و انگلیسی در آن بک لینک های با کیفیت و قوی ایجاد کنید. از این لحاظ اصلا محدودیت ندارید. دامین آتوریتی ردیت 89 و نوع بک لینک فالو است.

بالاترین (Balatarin)

وب سایت بالاترین مشابه ردیت است که یک وب سایت ایرانی است. بک لینک های این سایت ضعیف تر از ردیت است. اما شما می توانید به صورت رایگان بک لینک بسازید. دامین آتوریتی وب سایت بالاترین 54 و نوع بک لینک نوفالو است.

ساخت بک لینک رایگان در لینکدین (linkdin)

شبکه اجتماعی لینکدین در زمینه تجارت فعالیت می کند. شما قادر به ایجاد بک لینک های با کیفیت و قدرتمند در قسمت مقالات هستید. دامین آتوریتی لینکدین 97 و نوع بک لینک نوفالو است.

پروفایل (Profile)

این شبکه اجتماعی ساختاری شبیه لینکدین دارد. شما می توانید در پروفایل بک لینک ایجاد کنید. دامین آتوریتی پروفایل بسیار کم است که عدد 19 را نشان می دهد. نوع بک لینک نیز فالو است.

کوئرا (Quora)

برای فعالین در کوئرا که یک شبکه اجتماعی پرسش و پاسخ است باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. به همین دلیل کاربر ایرانی کمی دارد. از طریق کوئرا می توانید بک لینک های با کیفیتی ایجاد کنید. دامن آتوریتی کوئرا 93 و نوع بک لینک نو فالو می باشد.

ساخت بک لینک های رایگان فالو و نوفالو در شبکه های اجتماعی معروف - گلزاروب
لینک سازی در شبکه های اجتماعی به صورت رایگان

جوابکو (Javabkoo)

این وب سایت تقریبا مشابه کوئرا است. بک لینک های که جوابکو ارائه می دهد از کیفیت بالایی برخوردار نیستند اما از طریق ان می توان ترافیک خوبی جذب کرد. دامین آتوریتی جوابکو 14 و نوع بک لینک آن نوفالو است.

جواب 24 (Javab24)

جواب 24 مشابه جوابکو است اما قدرت بسیار کمتر نسبت به وب سایت جوابکو دارد. شما از طریق این سایت می توانید بک لینک ایجاد کنید. دامین آتوریتی آن 16 و نوع بک لینک نوفالو است.

بک لینک های حرفه ای تری ایجاد کنید.

شما از سایت های دیگری نیز می توانید اقدام به ایجاد بک لینک کنید. دامنه ایجاد بک لینک به مواردی که اشاره شد محدود نمی شود. سئو خارجی دنیای وسیعی دارد که بک لینک و لینک سازی در مقابل آن چیزی نیست. شما برای داشتن یک سئو خارجی موفق باید عوامل متعددی از جمله لینک بیدلینگ، سوشیال سیگنال، منشن ها، ورودی های گوگل و … را در نظر بگیرید و آن ها را در سئو خارجی خود رعایت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =