• خدمات حرفه ای ایمیل مارکتینگ گلزاروب

    ایمیل های تبلیغاتی خود را به صورت هدفمند برای مشتریانتان ارسال نمایید.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یکی از ابزارهای متداول بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ است که اهمیت بسیاری بالایی نیز در مبحث بازاریابی محتوا دارد. در ایمیل مارکتینگ، روند به این شکل می باشد که صاحب کسب و کار، ایمیل های منظمی را به مخاطبان و مشتریان خود ارسال نموده و آن ها را به استفاده از خدمات وب سایت خود تشویق می­کند.

تفاوت ایمیل مارکتینگ و تبلیغات متنی

بازاریابی ایمیلی (Email marketing) و تبلیغات ایمیلی (Email Advertising) اغلب از سوی ما یکسان در نظر گرفته می شود. در صورتی که این دو مفهوم تفاوت هایی با هم دارند. ایمیل مارکتینگ مفهوم بسیار گسترده تری نسبت به تبلیغات ایمیلی دارد.

در تبلیغات ایمیلی شما قصد دارید یک پیام تبلیغاتی مشخصی را از طریق ایمیل یا پست الکترونیک برای تعداد زیادی از افراد ارسال نمایید. این کار با خرید یک بانک ایمیل و ارسال متن تبلیغاتی خود به ان بانک ایمیل، به راحتی امکان پذیر است.

اما زمانی که ما از ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی صحبت می کنیم، مقصودمان ارتباط پایدار، بلند مدت و متقابل با مشتریان بالقوه و بالفعل یک کسب و کار است. این ارتباط باید با اجازه مشتری شروع شود و با رضایت وی ادامه پیدا کند. از سوی دیگر، پیام هایی که فرستاده می شود، فراتر از پیام های تبلیغاتی بوده و یکی از اهداف آنها کمک به مشتری برای رفع نیازهای خود است.

چگونه لیست ایمیل مشتریان خود را بیابیم؟

اما آیا کسی راضی می شود که پیام های تبلیغاتی از سوی شرکت شما دریافت کند؟ به عبارت دیگر این که ما می گوییم در ایمیل مارکتینگ باید ارتباط با اجازه مشتری شروع شود به چه معناست؟ در واقع چگونه می شود که یک صاحب کسب و کار لیستی متشکل از هزاران ایمیل مشتریان خود را داشته باشد و مشتریان وی نیز از این ارتباط ایمیلی رضایت داشته باشند؟

شما می توانید با دادن یک هدیه یا تخفیف خاص یا مشاوره و … ایمیل مخاطب خود را دریافت کنید و در کنار آن با ارسال مطالبی که به وی در زندگی، شغل، ارتباطات و … کمک می­کند، او را یکی از مشتریان وفادار خود نمایید.