طراحی سایت شرکتی موسسه بیمه گلزاروب

طراحی سایت شرکتی موسسه بیمه + نکات مهم

فروش بیمه، یکی از کسب و کارهای پرسود فعلی در ایران است. با توجه به اینکه راه اندازی نمایندگی بیمه نیاز به سرمایه اولیه کمی دارد و در مقابل سود قابل توجهی را متوجه مدیر آن می‌کند، تبِ ورود به این بازار شدت پیدا کرده. دقیقا همین موضوع در 2 الی 3 سال اخیر باعث بالا رفتن آمار فروش و سفارش طراحی سایت شرکتی موسسه بیمه در شرکت های طراحی سایت شده.

اگر کمی دقیق‌تر نگاه کنیم، بسیاری از مدیران شعبه‌های قدرتمند فروش بیمه، پای‌شان را فراتر از طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار خود گذاشته و اقدام به ساخت اپلیکیشن موبایل برای فروش خدمات بیمه کرده‌اند! در نهایت با بررسی این فعالیت‌ها متوجه می‌شویم که به مرور باید منتظر کاهش تعداد دفاتر بیمه فیزیکی و در مقابل افزایش سایت های شرکتی فروش خدمات بیمه باشیم.

اما یک سؤال، به نظر شما در این بازار پر رقابت صرفا طراحی سایت فروش بیمه، برای موفقیت ما کافی است؟ مطمئن باشید نه! قبلا هم در دیگر مقالات آموزشی در مورد طراحی سایت شرکتی که در وبلاگ سایت گلزاروب منتشر شده به این موضوع اشاره کردیم که: در بازارهای “پر رقابت” سطح وب عادی و ساده بودن، بازخورد خاصی برای شما نخواهد داشت. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که برای طراحی سایت شرکتی فروش بیمه، باید به چه نکاتی توجه کنید تا صاحب یک سایت حرفه‌ای شوید:

طراحی سایت شرکتی موسسه بیمه گلزاروب
ارائه خدمات متنوع یک موسسه بیمه

نکات حرفه ای در مورد طراحی سایت شرکتی موسسه بیمه

برای حرفه‌ای بودن، کافی است ببینید مخاطبان از شما چه می‌خواهند و فقط کمی بهتر از انتظارشان باشید. با خودتان فکر کنید زمانی که یکی از کاربران برای خرید خدمات به سایت فروش بیمه من وارد می‌شود، چه چیزی می‌خواهد و چه انتظاری دارد؟

به عنوان مثال در پایین‌ترین سطح از انتظارات، سرعت بالا، ظاهر شکیل و در ادامه، شفافیت چگونگی کار با سایت، مشخص شدن دقیق محصولات و خدمات و… مورد توجه هستند. در ادامه کمی تخصصی‌تر ویژگی‌های مورد نیاز در طراحی وب سایت شرکتی بیمه را توضیح می‌دهیم:

1- تجربه کاربری و سادگی کار با سایت فروش بیمه

طراحی سایت شرکتی خدمات بیمه مثل یک سایت فروش مبلمان نیست که مخاطب به محض ورود و با مشاهده تصاویر محصولات، به راحتی متوجه مسیر رو‌به‌رو خود شود.

در یک سایت موسسه بیمه، خدمات مختلفی از بیمه شخص ثالث خودرو تا بیمه آتش سوزی، زلزله و… به مخاطبان ارائه می‌شود. با توجه به موضوع گستردگی خدمات و محصولات این موسسه‌ها، سایت آنها باید در حرفه‌ای حالت ممکن از تجربه کاربری ساخته شوند. یعنی ظاهر و بخش‌های سایت به صورتی طراحی شده باشد که مخاطب بعد از ورود، در کمتر از 3 ثانیه و با نگاهی کلی به آنها، بتواند قسمت مورد نیاز خود را پیدا کند.

از جمله نکاتی حرفه‌ای که روی تجربه کاربری مخاطبان سایت شرکتی شما تاثیر مثبت دارد، ارائه قیمت‌های آنلاین و حتی قیمت‌های لحظه‌ای انواع بیمه در سایت است که می‌تواند شما را به عنوان یک منبع و مرجع معتبر در این زمینه، در ذهن مخاطب ثبت کند. (برند سازی)

خدمات طراحی سایت موسسه بیمه گلزاروب
پایین آمدن درصد ریسک یک شرکت با استفاده از خدمات بیمه

2- اهمیت بخش وبلاگ در طراحی سایت موسسه بیمه

 در طراحی سایت شرکتی موسسه بیمه، وجود بلاگ یا همان بخش مقالات بسیار اهمیت دارد. باید دقت کنید که کابران قبل از خرید انواع بیمه نامه، سوالات مختلفی در ذهن‌شان دارند. در این شرایط، وجود یک وبلاگ استاندارد و البته همراه با مقالات مفید، منجر به افزایش چندین برابری نرخ بازدید روزانه و در نتیجه خریداران سایت می‌شود.

منظور از وجود وبلاگ استاندارد در سایت، طراحی اختصاصی بخش وبلاگ است. این قسمت باید علاوه بر داشتن یک ظاهر مناسب، فضای خالی کافی هم جهت قرار گرفتن بنرهای تبلیغاتی داشته باشد. این بنرها قرار است مخاطب را از مقالات آموزشی به صفحات خرید خدمات هدایت کنند.

3- رعایت اصول سئو

بعد از سفارش طراحی سایت موسسه بیمه، مخاطبان قرار است از طریق موتورهای جستجو به وب سایت شما برسند و اقدام به خرید محصول و خدمات‌تان کنند. اینکه در روز چه تعداد مخاطب را به سایت خود از طریق موتور جستجو جذب کنید، رابطه مستقیمی دارد با اینکه در رعایت اصول سئو چقدر موفق باشید.

خدمات طراحی سایت گلزاروب برای صاحبان کسب و کار بیمه
استفاده از خدمات بیمه پس از بروز حادثه

یکی از پایه‌ای‌ترین نکات تاثیر گذار در سئو سایت، این است که شرکت سازنده وب سایت‌تان توانایی پیاده سازی صحیح و اصولی کدنویسی را در سایت داشته باشد.

بنابراین، هنگام سفارش وب سایت فروش بیمه با دقت این موضوع را مورد توجه قرار دهید تا بتوانید بعد از شروع فعالیت، در زمان مورد انتظار به نرخ مخاطبان و مشتریان قابل توجه برسید. با توجه به اینکه یکی از خدمات شرکت طراحی سایت شرکتی گلزاروب، سئو و بهینه سازی سایت است، متخصصان این بخش از شرکت، قبل از ارائه سایت‌ها به مشتریان، تمامی استاندارد‌های لازم سئو را در آنها بررسی می‌کنند.

4- امنیت و مشکلات تخصصی در طراحی سایت شرکتی

نه فقط در طراحی سایت شرکتی موسسه بیمه، بلکه به طور کلی در طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی همه انواع کسب و کار، موضوع امنیت به شدت اهمیت دارد. در صورت وجود هرگونه ایراد امنیتی در سایت و حمله هکرها به آن، باید منتظر کاهش رتبه‌های سئو، سرقت اطلاعات سایت یا اطلاعات مخاطبان آن، ایجاد اختلالات عمدی و… در آن باشید.

در نتیجه برای طراحی وب سایت به سراغ شرکتی بروید که نمونه کارهای قوی در این زمینه داشته و بتوانید با خیال راحت به عملکردشان در امنیت طراحی سایت اطمینان کنید.

موضوع مهم بعدی، بحث وقوع مشکلات تخصصی است! سایت‌ها بعضا به دلیل از دست دادن ارتباط با فضای میزبانی، به وجود آمدن ایرادات تخصصی کدنویسی و… دچار اختلال می‌شوند. (که البته این موضوع در همه سایت‌ها و چندین بار در طول سال رخ می‌دهد.) اما وب سایت‌هایی که توانایی رفع سریع مشکلات گفته شده را نداشته باشند، در ذهن مخاطبان خود دچار کاهش اعتبار خواهند شد. در حال حاضر بهترین راهکار برای رفع سریع مشکلات تخصصی و البته امنیتی، کمک گرفتن از پشتیبان سایت است.

شرکت‌های معتبر طراحی سایت، به مدت 3 تا 6 ماه خدمات پشتیبانی سایت را به مشتریان خود ارائه می‌کنند که این موضوع تا حد زیادی از بروز مشکلات گفته شده جلوگیری خواهد کرد. در مقابل، شرکت طراحی سایت گلزاروب برای رفع دائم معضلات این‌چنینی، خدمات پشتیبانی طراحی سایت خود را به صورت دائم و رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد!

طراحی سایت شرکتی بیمه
ارائه خدمات نو و متمایز بیمه توسط موسسات بیمه

کلام آخر

در نهایت اگر برای ورود به بازار پرسود فروش بیمه در فضای آنلاین نیاز به طراحی سایت موسسه بیمه دارید، می‌توانید با شماره کارشناسان شرکت تماس بگیرید. همینطور اگر سوالی درباره طراحی سایت شرکتی در ذهن شما باقی مانده آن را در بخش نظرات عنوان کنید.

تماس برای بهره مندی از خدمات طراحی سایت یا مشاوره رایگان: 09109212500

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 18 =