• برای شرکت خود یک وب سایت حرفه ای سفارش دهید.

    با خدمات طراحی سایت شرکتی گلزاروب سود آوری شرکت خود را افزایش دهید.

چرا طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار ضروری است؟

شرکت ها و کمپانی های مختلف می توانند تاریخچه و یا محصولات و خدمات خود را از طریق یک سایت شرکتی حرفه ای به دیگران معرفی نمایند. یک سایت شرکتی با کیفیت بالا، ابزار بازاریابی بسیار قدرتمندی برای توسعه کسب و کار شما خواهد بود. با توجه به رشد روز افزون تعداد شرکت هایی که خدمات یا کالا به مشتریان خود عرضه می کنند، طراحی سایت شرکتی بسیار بیشتر از گذشته مورد توجه واقع شده است.

وجود یک سایت شرکتی می تواند بسیار کمک کننده در زمینه بازاریابی دیجیتال باشد. به عبارت دیگر اگر سایت شرکتی شما با رعایت قواعد سئو و قوانین گوگل طراحی شده باشد، می تواند از طریق جستجوی گوگل، مشتریان زیادی را با کسب و کار شما آشنا نماید. حتی اگر سئو سایت را در طراحی سایت شرکتی در نظر نگیریم، یک شرکت دارای وب سایت می تواند از طریق تبلیغات در گوگل، محصولات و خدمات خود را به مخاطبان عرضه نماید. تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز یکی از پر بازده ترین روشهای تبلیغاتی است که شرکت های زیادی از طریق آن به بازاریابی محصولات و کالاهای خود می پردازند.

طراحی سایت شرکتی گلزاروب

آیا هزینه طراحی سایت شرکتی زیاد است؟

امروزه طراحی یک وب سایت شرکتی کار چندان سختی نیست. با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس، جوملا، دروپال و … در مدت زمان کوتاهی می توان یک وب سایت شرکتی جذاب و مشتری پسند را طراحی نمود. به عنوان مثال وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا است که بیش از 30 درصد سایت های جهان با آن طراحی شده است. همچنین باید گفت بیش از 80 درصد سایت های مبتنی بر CMS با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا راه اندازی شده اند.

بسیاری از برندهای معروف نظیر سونی، آدیداس، هیوندای، سامسونگ ، پوما، بنز و … در همه یا قسمتی از وب سایت خود از وردپرس استفاده نموده اند. لازم به ذکر است که شرکت مایکروسافت که خود توسعه دهنده زبان برنامه نویسی Asp.net است، در بلاگ سایت خود از وردپرس استفاده کرده است. با توجه به نکات فوق می توان گفت که هزینه طراحی سایت شرکتی از بسیاری روش های بازاریابی دیگر نظیر بنرهای تبلیغاتی درون شهری و برون شهری، تبلیغات در رسانه ها و … ارزانتر خواهد بود.

شرکت گلزاروب با داشتن تجربه ی زیاد در زمینه طراحی سایت شرکتی، هزینه 2 تا 10 میلیون تومانی در نظر می گیرد. قیمت طراحی سایت با توجه به نیاز صاحبان کسب و کارها و امکاناتی است که آنها برای سایت شرکتی خود الزامی می دانند، تعیین خواهد شد. برای آگاهی بیشتر با خدمات طراحی وب سایت شرکتی گلزاروب، حتما با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

طراحی وب سایت شرکتی و حرفه ای گلزاروب
سفارش طراحی وب سایت شرکتی مطمئن با گلزاروب
تردید نکنید.

سفارش طراحی سایت شرکتی خود را با خیال آسوده به شرکت طراحی سایت گلزاروب بسپارید.
شماره تماس های شرکت:
09109212500

طراحی سایت شرکتی با چه هدفی راه اندازی می شود؟

راه اندازی یک وب سایت شرکتی می تواند اهداف گوناگونی را به دنبال داشته باشد. ممکن است یک شرکت فقط می خواهد خدمات خود را به افراد اعلام کند. به عنوان مثال در یک نمایشگاه، با ارائه کارت ویزیت شرکت، افراد به مراجعه به وب سایت شرکت دعوت تا از این طریق بیشتر با خدمات شرکت اشنا شوند. شرکت دیگر ممکن است از دید بازاریابی به طراحی سایت شرکتی بنگرد. به این معنا که هدف شرکت حضور در صفحه اول گوگل (از طریق google ads یا سئو سایت) در عبارت کلیدی مدنظرش است. به این ترتیب می توان انتظار داشت حجم بالایی از مشتریان به شرکت مراجعه نمایند.

هدف از طراحی سایت شرکتی - گلزاروب
اهداف طراحی سایت برای شرکت ها - گلزاروب

از سوی دیگر شاید هدف از طراحی سایت، ایجاد یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات است. در این گونه موارد صاحب کسب و کار نیاز به طراحی سایت فروشگاهی دارد. شرکت گلزاروب خدمات طراحی وب سایت فروشگاهی هم به صاحبان کسب و کار ارائه می کند. اگر نیاز به مشاوره رایگان در زمینه طراحی وب سایت دارید حتما با کارشناسان شرکت تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که در مسیر موفقیت در کنار شما باشیم.

به طور خلاصه می توان اهداف زیر را از طراحی سایت شرکتی متصور بود:

  • ارائه تبلیغات سایر شرکت ها و درامد از این طریق
  • انجام تجارت پر بازده
  • دریافت خدمات از افراد
  • ارائه خدمات آنلاین به مشتریان
  • معرفی کالاها و محصولات
  • معرفی خدمات شرکت
  • ارائه خدمات به مشتریان در ساعات غیرکاری (ارائه خدمات 24 ساعته)
  • کاهش مخارج و نیروی انسانی مورد نیاز شرکت

آخرین مطالب خواندنی راجع به طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی اصفهان توسط شرکت گلزاروب
طراحی سایت شرکتی اصفهان گلزاروب
طراحی سایت شرکتی خدماتی گلزاروب
طراحی سایت شرکتی مازندران گلزاروب
طراحی سایت فروشگاهی گل گلزاروب
زبان برنامه نویسی سایت در طراحی سایت گلزاروب
طراحی سایت چندزبانه گلزاروب
خرید هاست حرفه ای گلزاروب
طراحی سایت شرکتی موسسه بیمه گلزاروب
طراحی سایت فروشگاهی خرید کتاب گلزاروب
طراحی سایت فروشگاهی پوشاک مردانه گلزاروب

ارائه خدمات سئو به همراه طراحی وب سایت برای شرکت ها

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو اهمیت بسیار بالایی دارد. این کار باعث افزایش ارزش سایت و نیز تعداد بازدیدهای سایت در طول شبانه روز می گردد. به عبارت دیگر با سئو سایت حضور کاربران در سایت شما افزایش می یابد. اما به راستی چرا باید برای سایت خود سفارش سئو سایت بدهیم؟

ارائه خدمات سئو در کنار طراحی سایت برای شرکت ها - گلزاروب

توجه داریم که اکثر مردم برای جستجوی خدمات یا محصولات موردنظر خود به موتورهای جستجو مراجعه می کنند. در ایران پراستفاده ترین موتور جستجو، گوگل است. پس اگر سایت شما از نظر گوگل بهینه باشد، گوگل سایت شما را در صدر نتایج جستجو به مخاطبان معرفی میکند. در همین راستا افراد زیادی با کسب و کار شما آشنا شده و ممکن است به مشتری شما تبدیل شوند. شرکت گلزاروب در کنار خدمات طراحی سایت شرکتی، خدمات سئو سایت را نیز برای صاحبان کسب و کار انجام می دهد. یعنی شما می توانید در کنار سفارش طراحی وب سایت شرکتی، سفارش سئو سایت نیز به شرکت گلزاروب دهید. لازم به ذکر است که سئو سایت کاری زمان بر بوده و نیاز است که بین 3 تا 6 ماه بر روی سایت هدف در کلمه کلیدی موردنظر کار شود.