بازاریابی جستجوی محلی به روایت ساده

نکات موفقیت در بازاریابی جستجوی محلی

بازاریابی جستجوی محلی یکی از راه های کسب درآمد برای کسب و کارهای محلی است. اگر می خواهید وضعیت سئو محلی خود را بهبود ببخشید و فعالیت کسب وکار ها را برای موفق شدن در بازاریابی جستجو محلی بررسی کنید با ما همراه باشید قصد داریم در این مقاله به بررسی آموزش بازاریابی اینترنتی بپردازیم.

بازاریابی جستجوی محلی و راه های کسب موفقیت در آن

همین اول کار از همین تریبون از افرادی که حدودا 1411 نفر بودند و در این نظرسنجی شرکت کردند تشکر می کنم زیرا وقت گرانبهای خودشان را در اختیار ما قرار دادند. شما می توانید با واقعیت بازاریابی جستجوی محلی و مالکان کسب و کار محلی روبه رو شوید و یک شبیه سازی واقعی از شرایط واقعی داشته باشید. همه این موارد را ان افرادی که در این فعالیت شرکت کردند برای استراتژی های موثر و فرصت های بهبود در اختیار ما قرار دادند. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی که به دست اوردیم را با شما به اشتراک بگذاریم.

  • اپدیت های گوگل
  • مستندات
  • ارزیابی ها
  • بستر و زیر ساختار های شرکت
  • استفاده از تکنیک موثر
  • و موارد بسیار دیگر ….

ما در این نظر سنجی سعی کردیم نظرات همه افراد اعم از افرادی که یک کسب و کار کوچک در بازار دارند مانند گالری لباس تا کسانی که  دارای کسب و کارهای بسیار بزرگ هستند مانند اژانس دیجیتال مارکتینگ را گرد اوری کنیم.

لازم به ذکر است که همه نظراتی که از افراد جمع اوری شده است افرادی هستند که خود را به عنوان بازاریاب یک کسب و کار محلی می دانند زیرا جزو فیلتر های ماست.

می توانید با مطالعه این مقاله کسب وکار خود را به درستی پیش ببرید و به سود بیشتری برسید. زیرا می توانید از این آمار در تیم ها و یا در رابطه با مشتریان خودتان استفاده کنید.

سئو محلی و نکاتی که باید راجع به آن بدانید

گزارش نظرسنجی بازاریابی جستجوی محلی

می خواهیم با شما یک نمونه از گزارش ها را بررسی کنیم تا با نحوه استفاده از این گزارش ها را در کسب و کار خود یاد بگیرید. به احتمال زیاد شما تا الان گزارش هایی که از نظر سنجی عوامل رتبه بندی الگوریتم بهینه سازی جستجوی محلی که در سال 2018 منتشر شده است را مطاله کردید. گزارش هایی که از طرف افراد متخصص این حوزه در رابطه با این نظرسنجی منتشر شد نشان داد که سیگنال های Google My Business به عنوان مهم ترین بخش موثر بر روی رتبه بندی کسب و کار های محلی است.

شاید بعد از خواندن مطالب بالا فکر کنید که ایجاد لینک اهمیت بسیار زیادی دارد و همه کسب وکار هایی که موفق شدند حتما از این مورد استفاده می کنند اما واقعیت چینین نیست.

طبق گزارشی که صنایع در رابطه با سئو محلی منتشر کرد نشان داد که:

وقتی برای بررسی اینکه چه عواملی بیشترین تاثیر را در دریافت لینک ایجاد می کند پرداختیم متوجه شدیم که 35% از کسب و کار های محلی و بازاریاب های آن ها اظهار نظر می کنند که هیچ استراتژی ساخت لینکی تا آن زمان نداشته اند:

می توان گفت طبق اظهار نظر بالا جای امیدواری است زیرا می توانید در سال جدید این استراتژِی منظور ساخت لینک محلی را پیاده سازی کنید. با این روش می توانید از رقیبان خود پیشی بگیرید و فاصله خود را با انها زیاد کنید و حتما برای انها جای سوال می شود که چگونه توانسته اید از نظر جستجو محلی و ترافیک ارگانیک، از آن ها جلو باشید.

اگر می خواهید به بررسی مواردی شبیه این مورد بپردازید توصیه می کنم گزارش کامل این نظر سنجی را مطالعه کنید. اگر از این گزارش ها استفاده کنید می توانید آمار قانع کننده را در اختیار مشتری قرار بدهید و تیم خود را در سریع ترین زمان ممکن به رشد برسانید. اگر می خواهید گفته های متخصص ها و روش کار فعالان در این زمینه را به خوبی درک کنید توصیه می کنم گزارش کامل این نظر سنجی و عوامل رتبه بندی الگوریتم جستجوی محلی را مطالعه و بررسی کنید.

می توان گفت بازاریابی جستجوی محلی و بهینه سازی غالبا برای همه یک مسیر دراز است که هر فرد باید به تنهایی این مسیر را طی بکند. و سوالاتی که اکثرا به ذهن همه خطور می کند” آیا کسی کارهای مرا درک می کند؟ آیا کس دیگری هم این مشکلات را دارد؟ من چگونه می توانم فعالیت های خودم را با یک معیار مناسب مقایسه کنم؟ اگر به moz  سر بزنید متوجه می شوید که بسیاری از این مشکلات و شرایط را دیگران هم تجربه کرده اند زیرا راه حل های بازاریابی محلی بهتر، برجسته تر و موثر تر وجود دارد. خب الان وقت این است که از اطلاعاتی که از این گزارش به دست اوردید استفاده کنید و در کسب وکار خود پیاده کنید.

اهمیت اطلاع از سئو و جستجوی محلی برای رونق کسب و کار

این مطلب ادامه دارد … .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =