آموزش کارکردن با گوگل ترندز

آموزش نحوه کار با گوگل ترندز

/
امروز می خواهیم ابزار Google Trends را به شما معرفی کنیم. Google Trends ابزاری قدرتمند برای مطالعه کلمات کلیدی ورودی است. همان طور که از اسم این ابزار هم مشخص است، گرایش ها بررسی خواهند شد. برای مثال در شبکه اجتماعی توئیتر، ترند یا گرایش روزانه بررسی می شود. این المان به ما می گوید که آن کلمه، چقدر در توئیتر محبوب است و چقدر جستجو شده است؟
آشنایی با داستان طلایی و نکات داستان یک برند

8 نکته نوشتن داستان برند

/
ما در این مقاله قصد داریم نکات بازاریابی اینترنتی را اموزش بدهیم. همچنین در این مقاله 8 نکته را به شما اموزش می دهیم تا با انها بتوانید داستان برند خود را به بهترین شکل بنویسید.
آموزش مهارتهای لازم برای تولید محتوا

9 مهارت لازم برای تولید کنندگان محتوا

/
در این مقاله قصد داریم به بررسی 9 تا مهارتی بپردازیم که به شما کمک می کند تا محتوای خوبی بنویسید پس با ما همراه شوید. در این مقاله ابتدا وظایفی که یک محتوا کار دارد را یاد می دهیم و سپس مهارت هایی که نیاز است را بررسی می کنیم.
استراتژی هایی برای SEO and ppc

3 استراتژی بازاریابی درون گرا با ترکیب سئو و ppc

/
سئو و PPC جزو رایج ترین روش های بازاریابی هستند. اصولا بازاریاب ها برای اینکه بتوانند به موفقیت برسند از استراتژی ها استفاده می کنند. استراتژی ترکیب نیروهای سئو و PPC جزو مهم ترین استراتژی ها می باشد.
چطور می توان نقشه گرمایی سایت را تحلیل و آنالیز نمود؟

روش تحلیل نقشه گرمایی سایت

/
تحلیل نقشه گرمایی سایت یکی از راهکارهای تحلیل بازدید های انجام شده از وب سایت است. حتما تا الان این سوال به ذهنتان خطور کرده است که نقشه گرمایی یا Heat Map سایت خودتان را چطور می توانید بررسی کنید؟
نکات بازاریابی و ترفندهای مهم آن

لیست جامع نکات و ترفند های بازاریابی

/
نکات بازاریابی برای هر شخص و کسب وکار به چند تا عامل از جمله خود شما مخاطبان شما واهداف مخاطبان شما و اهدافی که میخواهید به ان برسید بستگی دارد پس نمیتوان یک روش یا یک سری نکات برای همه مفید باشد.
بازاریابی جستجوی محلی به روایت ساده

نکات موفقیت در بازاریابی جستجوی محلی

/
اگر می خواهید وضعیت سئو محلی خود را بهبود ببخشید و فعالیت کسب وکار ها را برای موفق شدن در بازاریابی جستجو محلی بررسی کنید با ما همراه باشید قصد داریم در این مقاله به بررسی آموزش بازاریابی اینترنتی بپردازیم.
کسب درامد از ایمیل مارکتینگ با عمل به راهکارهای کلیدی

چگونه از طریق ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی کسب درآمد کنیم؟

/
ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یکی از بهترین روش‌ها برای ارتباط با مشتری و انجام تبلیغات اینترنتی برای محصولات و خدمات سایت است. همچنین ایمیل مارکتینگ روی سئوی سایت تاثیر مثبت دارد؛ بطوری که می‌توان در مدت کوتاهی تعداد قابل توجهی از مخاطبان را به مشتری وفادار تبدیل نمود.
استراتژی محتوا چیست و چظور تدوین می شود؟

استراتژی محتوا چیست و چطور طراحی می شود؟

/
استراتژی محتوا یک فاکتور مهم است که سبب شده اکثر سایت‌هایی که در صفحه اول و در رتبه‌های بالا قرار دارند، بتواند برای مدت زمان زیادی در همان رتبه باقی بمانند. همانطور که می‌دانید شغل کارشناس تولید محتوا یکی از شغل‌هایی است که در دیجیتال مارکتینگ از اهمیت بالایی برخوردار است و توانسته در این حوزه به خوبی جا باز کند.
آموزش تولید محتوا با کیفیت و ارزشمند برای سایت و شبکه های اجتماعی

راهنمای جامع آموزش تولید محتوا با کیفیت

/
آموزش تولید محتوا با کیفیت یک موضوع مهم و جذاب در بحث سئو سایت به شمار می‌رود. اگر ما محتوای جذاب تولید کنیم ولی مخاطب نداشته‌ باشیم کاری که ما انجام دادیم هیچ ارزشی نخواهد داشت. اینکه خواسته باشیم محتوا را به دو دسته دیداری و شنیداری تقسیم کرده و بر این اساس شروع به تولید محتوا با کیفیت کنیم ممکن است به نتیجه دلخواه دست پیدا نکنیم.
مهمترین اهداف بازاریابی محتوا

نحوه تعیین اهداف بازاریابی محتوایی

/
باید در هنگام تعیین اهداف در راهبرد بازاریابی محتوایی همه جوانب را بسنجیم و دقت کافی را به کار ببریم. همچون شمشیر دولبه عمل میکند چرا که زیاد شدن اهداف افزایش تلاش و انگیزه را در پی دارد
نکات مهم بازاریابی محتوا

نکات مهم در بازاریابی محتوا و تولید آن

/
مهم ترین راهبرد کسب وکار اینترنتی بازاریابی محتوا است همچنین اگر میخواهید یک استراتژی بلند مدت را در بازاریابی اینترنتی پیاده سازی کنید پیشنهاد ما به شما بازاریابی محتوا است.